1. Naszym drogim parafianom dziękujemy serdecznie za tegoroczne przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską, za wszystkie rozmowy, cenne uwagi dotyczące naszej parafii oraz ofiary złożone na rzecz parafii. W tym roku zaprosiło nas 1011 rodzin, czyli 25% rodzin.

  2. Pragniemy uporządkować kwestię przyjmowania komunii świętej, dlatego w celu usprawnienia tego obrzędu, prosimy, aby osoby, które pragną czynić to w postawie klęczącej, podchodziły na końcu i klękały na pierwszym stopniu schodów wzdłuż prezbiterium.

  3. Osoby które chciałyby włączyć się w grupę wolontariacką w naszej parafii i pomagać osobom starszym, potrzebującym, zapraszamy do zakrystii w celu podania swoich danych.

  4. Młodzież ze szkół średnich, która nie ma możliwości uczestnictwa w lekcjach religii, zapraszamy do zakrystii w celu wyrażenia ochoty uczestnictwa w spotkaniach formacyjnych.

  5. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych przed kościołem będziemy zbierać do puszek ofiary na dzieło misyjne „Ad gentes”.

  6. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane w naszej parafii:
  • Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 17:15,
  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną – w niedziele o godzinie 17:15.