1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszamy bielanki na spotkanie do salki teatralnej.

2. Przy ołtarzu miłosierdzia do kosza można wkładać produkty żywnościowe i chemię dla ubogich z naszej parafii.

3. W sklepiku parafialnym nożna nabyć świece na stół wielkanocny oraz palemki na niedzielę palmową. Dochód jest przeznaczony na ubogich oraz na letnie kolonie dzieci i młodzieży.

4. Pragniemy uporządkować przyjmowanie komunii świętej, dlatego prosimy, aby osoby, które pragną czynić to w postawie klęczącej, podchodziły i klękały na pierwszym stopniu schodów wzdłuż prezbiterium. Kapłan w pewnym momencie podejdzie i udzieli Komunii św.

5. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane w naszej parafii:
  • Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 17:15,
  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną – w niedziele o godzinie 17:15.

1. W poniedziałek obchodzimy święto św. Kazimierza Królewicza. Jest to dzień imienin Biskupa seniora Kazimierza Romaniuka oraz 42 rocznica święceń biskupich. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

2. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze czwartek miesiąca – o godz. 17:30 Godzina święta, a następnie o godz. 18:00 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych