1. Dzisiaj obchodzimy największą uroczystość chrześcijaństwa Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msza Święta z procesją rezurekcyjną o godz. 6:00 rano. Pozostałe Msze od godz. 8:30 w porządku niedzielnym. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte odprawimy według porządku niedzielnego, a taca zostanie przeznaczona na KUL.

  2. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca:
  • w czwartek – o godz. 17:30 Godzina święta, a następnie o godz. 18:00 Msza św. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych 
  • w piątek – od godz.17:15 możliwość spowiedzi. Katecheza przed chrztem o godz. 18:30 w salce teatralnej. Tego dnia można spożywać pokarmy mięsne, ponieważ przypada w oktawie Wielkanocy.
  • w sobotę Maryja obiecała tym, którzy przeżyją pięć pierwszych sobót, że będzie towarzyszyć w godzinie ich śmierci ze wszystkimi łaskami potrzebnymi do zbawienia. Zechciejmy skorzystać z tego daru, jaki daje nam Niebo – łaski potrzebne do zbawienia naszej duszy. Zapraszamy do udziału w nabożeństwie pierwszych sobót miesiąca. Msza Św. o godzinie 8:00, po niej różaniec i piętnastominutowe rozważanie.

  1. Następna niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 odbędzie się wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Trwa nowenna, którą dzisiaj i jutro odprawimy po Mszy Świętej o godzinie 13:00, a w następne dni po Mszy Świętej wieczornej. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na dzieła charytatywne „CARITAS” naszej diecezji.