1. Dzisiaj zgodnie z tradycją w naszej parafii zaczynają się doroczne rekolekcje wielkopostne. Ks. Andrzej Jakubaszek, proboszcz par. Św. Rity w Warszawie będzie głosił nauki na wszystkich Mszach w niedzielę oraz w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7, 18 i 19:30. Podczas wszystkich Mszy rekolekcyjnych będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi. Zachęcamy, by nie odkładać sakramentu pokuty na ostatnią chwilę przed świętami.  

  2. We wtorek – 19 marca będziemy przeżywać Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.

  3. Następna niedziela, to już Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Na Mszach Św. o godz. 11:30 i 13:00 Mękę Pańską zaśpiewa nasz chór parafialny. Palemki będzie można nabyć tego dnia przed kościołem. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży z naszej parafii.

  4. Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego do kosza można wkładać produkty żywnościowe i chemię dla ubogich z naszej parafii.

  5. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych, które są odprawiane w naszej parafii:
  • Droga Krzyżowa – w piątki o godzinie 17:15, 
  • Gorzkie Żale z nauką pasyjną – w niedziele o godzinie 17:15.