1. Dziś przeżywamy 1058. rocznicę Chrztu Polski. W naszych modlitwach pamiętajmy o naszej Ojczyźnie.

  2. W związku z Apelem Przewodniczącego KEP o modlitwę w intencji ochrony życia osób nienarodzonych prosimy, aby w swoich modlitwach zawierzać życie nienarodzonych dzieci Bożemu Miłosierdziu.

  3. Dzisiaj w Narodowe Święto Chrztu Polski odbędzie się w Warszawie Narodowy Marsz Życia. Swojego błogosławieństwa temu dziełu udzielił m.in. bp Romuald Kamiński, biskup warszawsko-praski. Z naszej diecezji wyruszy marsz po Mszy Świętej o godz. 11 w Katedrze Warszawsko-Praskiej (ok. godziny 12.00). Bliższe informacje na plakacie w gablocie oraz na ulotkach przy wejściu do kościoła.

  4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę Św. o godz.10:00, podczas której będziemy się modlić w intencji Ks. Proboszcza z racji imienin. 

  5. W dniach 11-18 maja w naszej diecezji odbędzie się peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń.