1. Zachęcamy do uczestnictwa w  nabożeństwach majowych,  które będziemy odprawiać w naszym kościele codziennie o godz. 17:45. Zapraszamy zwłaszcza dzieci I-Komunijne, które będą obchodziły swój Biały Tydzień oraz ich rodziny.

  2. W najbliższy piątek po wieczornej Mszy Św. odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej. Z tej okazji kancelaria będzie nieczynna.

  3. Za tydzień w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego I Komunię Św. będą obchodziły dzieci ze SP nr 398. Zapraszamy je na liturgię sakramentu pokuty i pojednania w najbliższy piątek o godz. 17:00. Naszych parafian uprzejmie prosimy, aby w najbliższą niedzielę Mszę Św. o godz. 10:00 i 11:30 pozostawić dzieciom komunijnym oraz ich gościom, i wyjątkowo tego dnia przyjść do kościoła na inną godzinę.

  4. W sobotę 1 czerwca zapraszamy na Pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Głotowa na Warmii. Wyjazd sprzed naszego kościoła o godz. 6:30. Zapisy w zakrystii do 26 maja.

  5. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Warszawsko-Praskiej rozpoczyna rekrutację kandydatów na nowy rok akademicki 2024/2025. Będzie ona prowadzona od 1 czerwca do 6 września 2024 roku. Szczegóły na plakacie w gablocie.

  6. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • We wtorek – święto Św. Macieja, Apostoła
  • W czwartek – uroczystość Św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski