1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które będziemy odprawiać w naszym kościele codziennie o godz. 17:45.

2. Jutro z racji I poniedziałku miesiąca Msza św. wieczorna będzie odprawiona za zmarłych. Intencje można podawać w zakrystii.

3. Wielkimi krokami zbliżają się uroczystości I Komunii Św! Dzieci ze SP nr 28 zapraszamy na liturgię sakramentu pokuty i pojednania w najbliższy piątek o godz. 17:00. Naszych parafian uprzejmie prosimy, aby w najbliższą niedzielę Mszę Św. o godz. 10:00 i 13:00 pozostawić dzieciom komunijnym oraz ich gościom, i wyjątkowo tego dnia przyjść do kościoła na inną godzinę.

4. Przyszła niedziela to już Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W najbliższy piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego przygotowującą nas do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego.

5. W przyszłą niedzielę taca zbierana będzie na Wyższe Seminarium Duchowne naszej diecezji.

6. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy:
  • W poniedziałek – święto Świętych Apostołów Filipa i Jakuba
  • W środę – uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • W sobotę – uroczystość NMP Łaskawej, głównej patronki stolicy