1. Drodzy parafianie. Pragniemy was wszystkich serdecznie zaprosić na uroczyste wprowadzenie relikwii: Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, bł. rodziny Ulmów, bł. Ks. Jerzego Popiełuszki i św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego do naszego kościoła parafialnego. Uroczystość odbędzie się dziś na Mszy Św. o godz. 10:00. Podczas tej Mszy św. będziemy również dziękować Bogu za kończący się rok szkolny i katechetyczny. Po Mszy Św. zapraszamy na piknik rodzinny z wieloma atrakcjami i grillem. Niech to będzie radosne święto naszej rodziny parafialnej. Serdecznie zachęcamy do ewentualnego zrezygnowania tego dnia z wyjazdów weekendowych na rzecz tych wydarzeń, które z pewnością przyczynią się do jeszcze większej jedności naszej wspólnoty jak i wzajemnego bliższego poznania się. Zapraszamy jeszcze raz i oczekujemy was wszystkich na tych uroczystościach.

  2. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na utrzymanie parafii Św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce.

  3. Dzieciom, młodzieży i ich rodzicom życzymy dobrego wypoczynku na czas wakacji i przypominamy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii. Dajmy świadectwo wiary wszędzie tam, gdzie jesteśmy.

  4. W tym tygodniu w liturgii obchodzimy: 
  • W poniedziałek – wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika
  • W piątek – wspomnienie Św. Alojzego Gonzagi, zakonnika