1. Dzisiejsze Święto kończy oficjalny czas Bożego Narodzenia w liturgii. Jednak zwyczajowo przedłużamy go do 2 lutego, czyli do Święta Ofiarowania Pańskiego.

2. W przyszłą niedzielę – 19.01. na godz. 16.00 zapraszamy rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

3. W sobotę rozpoczyna się kolejny Tydzień Modlitw O Jedność Chrześcijan. W tym roku jest obchodzony pod hasłem: ” Życzliwymi Bądźmy „.

4. Małżeństwa pragnące pogłębić życie duchowe i małżeńskie w Duchu Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie w najbliższą niedzielę – 19.01 na godz. 15.00 do salki pod plebanią.

5. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać :

– w piątek – Św. Antoniego – Opata

Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK – 13 stycznia:

Złotopolska 15; Lusińska

WTOREK – 14 stycznia:

Motycka; Gilarska – numery nieparzyste należące do naszej parafii

ŚRODA – 15 stycznia:

Dalanowska

CZWARTEK – 16 stycznia:

Borzymowska

PIĄTEK – 17 stycznia:

Korzona 111 i 113

————————–

PONIEDZIAŁEK – 20 stycznia:

Korzona 115 i 117

Wizytę rozpoczynamy o godzinie 17.00

Pytania i uwagi związane z „kolędą” prosimy kierować do ks. Artura osobiście lub przez formularz kontaktowy strony.