1. Małżeństwa pragnące pogłębić życie duchowe i małżeńskie w Duchu Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie – dzisiaj na godz. 15.00, do salki pod plebanią

2. Przypominamy że dzisiaj o godz. 16.00 będzie odprawiona Msza Św. dla rodzin z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej.

3. W przyszłą niedzielę – 26 stycznia – po Mszy o godz. 10.00 zapraszamy na „Jasełka”. Przedstawienie zostało przygotowane pod kierownictwem s. Agnieszki przez dzieci ze szkoły podstawowej nr 28.

4. Informujemy i przypominamy, że w naszym kościele od 6 stycznia trwają rekolekcje przygotowujące nas do Aktu Ofiarowania siebie Jezusowi Chrystusowi przez Maryję według Św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablocie przed kościołem. Dotychczasowy rozkład Mszy Świętych odprawianych w naszym kościele w tym czasie nie uległ żadnej  zmianie.

5. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu będziemy wspominać:
– we wtorek – Św. Agnieszkę – Dziewicę i Męczennicę
– w piątek – Św. Franciszka Salezego – Biskupa i Doktora Kościoła
– w sobotę – Nawrócenie Św. Pawła Apostoła

6. Porządek „kolędy” w najbliższych dniach:

PONIEDZIAŁEK – 20 stycznia:

Korzona 115, 117

WTOREK – 21 stycznia:

Samarytanka 1, 1A

ŚRODA – 22 stycznia:

Samarytanka 1B, 3

CZWARTEK – 23 stycznia:

Kolonijna 5 i 5A

PIĄTEK – 24 stycznia:

Rembrandta 1, 4, 4A

PONIEDZIAŁEK – 27 stycznia

Rembrandta 6, Płosa 6, 6A, 6B

WTOREK – 28 stycznia:

Płosa 2 i 4

ŚRODA – 29 stycznia:

Miedza 3, 3A, 3B, 3C

Pytania i uwagi związane z „kolędą” prosimy kierować do ks. Artura osobiście lub przez formularz kontaktowy strony.