1. Zgodnie z postanowieniem Papieża Franciszka dzisiejsza niedziela jest Niedzielą Słowa Bożego. Również dzisiaj po Mszy o godz. 10.00  zapraszamy na „Jasełka”.  Przedstawienie zostało przygotowane pod kierownictwem S. Agnieszki przez dzieci ze szkoły podstawowej  nr 28.
  2. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, popularnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej.  Świece, które poświęcimy tego dnia, można nabywać w sklepiku parafialnym. Jest to jednocześnie Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, w związku z tym taca z tego Święta jest przeznaczona na zakony klauzurowe.
  1. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Msza Św. w intencji Kół Żywego Różańca zostanie odprawiona o godz. 8.00. Po niej adoracja Przenajświętszego Sakramentu do godz. 10.00.
  1. W tym tygodniu wspominamy następujących świętych :
    – we wtorek – Św. Tomasza z Akwinu, Prezbitera i Doktora Kościoła
    – w piątek  – Św. Jana Bosko, Prezbitera

Porządek kolędy w najbliższym tygodniu:

PONIEDZIAŁEK – 27 stycznia

Rembrandta 6, Płosa 6, 6A, 6B

WTOREK – 28 stycznia:

Płosa 2 i 4

ŚRODA – 29 stycznia:

Miedza 3, 3A, 3B, 3C

CZWARTEK – 30 stycznia:

Kolęda „dodatkowa” – na zaproszenie

PIĄTEK – 31 stycznia:

Kolęda „dodatkowa” – na zaproszenie

Osoby, które nie przyjęły księdza w wyznaczonym terminie mogą dzisiaj, po Mszy św. zapisać się w zakrystii na jeden z dni kolędy „dodatkowej” (czwartek lub piątek).

Wizytę rozpoczynamy o godzinie 17.00

Pytania i uwagi związane z „kolędą” prosimy kierować do ks. Artura osobiście lub przez formularz kontaktowy.