1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy Świętej o godzinie 13.00 odprawimy, jak co miesiąc, Nabożeństwo Eucharystyczne.
  2. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca lutego:
    – w poniedziałek o godz. 18.00, odprawimy Mszę Św. zbiorową w intencji naszych zmarłych.
    w czwartek zapraszamy na godz.17.30 na nabożeństwo „Godzina Święta”.
    – w piątek będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi od godz. 17.30.
  3. Powoli dobiegają końca 33 dniowe przygotowania przed Aktem Ofiarowania Się Jezusowi Przez Maryję. Zgodnie z harmonogramem rekolekcji wszyscy uczestnicy w dniach 7 i 8 lutego, czyli w najbliższy piątek i sobotę są zachęceni do spowiedzi oraz uczestnictwa we Mszy Św. o godz.18.00. Po niej są planowane Nabożeństwa Pokutne – w piątek Droga Krzyżowa według wizji bł. Anny Katarzyny Emmerich z uczczeniem krzyża, natomiast w sobotę – modlitwa przebłagania za grzechy, modlitwa skruchy i uniżenia.
  4. Także w piątek swoje imieniny będzie obchodzić Ks. Bp Romuald Kamiński. Tego dnia pamiętajmy w modlitwie o Pasterzu naszej diecezji.
  5. Zakończyliśmy już tegoroczną wizytę duszpasterską. Dziękujemy serdecznie za miłą gościnę w Waszych domach oraz za wspólną modlitwę i życzliwość.
  6. Małżeństwa pragnące pogłębić życie duchowe, małżeńskie w duchu Domowego Kościoła. Zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę, 9.02, na godz. 15.00 do salki pod plebanią.
  7. Młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy we wtorek ,4.02 na godz. 19.00.
  8. W tym tygodniu wspominamy następujących Świętych:
    – we środę – Św. Agatę – Dziewicę i Męczennicę
    – w czwartek – Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.