1. We wtorek obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zapraszamy  na Mszę Świętą o godzinie 16.30, podczas której udzielimy Sakramentu Chorych. Prosimy o pomoc ludziom starszym i chorym w dotarciu do kościoła.
  2. Także we wtorek Mszą Świętą o godz. 18.00 kończą się 33 dniowe przygotowanie do Ofiarowania Siebie Jezusowi Chrystusowi przez Maryję według Św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. Uroczystej liturgii  będzie przewodniczył Ks. Bp Marek Solarczyk.
  3. Małżeństwa pragnące pogłębić życie duchowe i małżeńskie w duchu Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie dzisiaj na godz. 15.00 do salki pod plebanią.
  4. W przyszłą niedzielę przed kościołem będziemy zbierać do puszek ofiary na chorych objętych opieką „CARITAS” naszej diecezji.
  5. Prosimy o przynoszenie do kościoła palemek z Niedzieli Palmowej. Zostaną spalone i popiołem z nich będziemy posypywani na rozpoczęcie Wielkiego Postu w Środę Popielcową.
  6. W naszym kościele została przeprowadzona wstępna modernizacja nagłośnienia. Wymieniliśmy wzmacniacz i mikrofony. Całkowita naprawa instalacji nastąpi w niedalekim czasie. Zostaną wymienione wszystkie głośniki na cyfrowe – nowej generacji. Trzeba będzie także założyć nowe ich okablowanie.
  7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy :
    – w poniedziałek – Św. Scholastykę, Dziewicę
    – w piątek – Świętych Cyryla, Mnicha  i  Metodego, Biskupa – Patronów Europy.