1. Nabożeństwa wielkopostne – Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godzinie 17.15, a Gorzkie Żale w niedziele , także o godzinie 17.15.

2. Ponawiamy zaproszenie do młodych , którzy pragną poznawać Pana Boga i bliźnich oraz pogłębiać swoją wiarę i wiedzę o problemach współczesnego świata na spotkania:
– Studentów i młodzież do 30 r. życia w najbliższy czwartek – 05.03 na godz. 19.00
– Młodzież – od klasy 7 szkoły podstawowej do klasy maturalnej w piątek – 06.03 na godz. 18.30
Spotkania są organizowane w salce pod plebanią.

3. W tym tygodniu przeżywamy pierwsze dni miesiąca :
– poniedziałek – zapraszamy na Mszę zbiorową za zmarłych o godz. 18.00.
– czwartek – nabożeństwo „Godzina Święta” odprawimy o godz. 17.30
– piątek – będzie możliwość spowiedzi od godz. 17.15
– sobotę – Msza Św. o godz. 8.oo dla Kół Żywego Różańca i Adoracja Przenajświętszego Sakramentu do godz. 10.00

4. W najbliższy czwartek przeżywać będziemy wspomnienie Św. Kazimierza , Królewicza. Jest to także 38 rocznica święceń biskupich i dzień imienin Biskupa Seniora Kazimierza Romaniuka.

5. Za tydzień będziemy zbierali przed kościołem ofiary do puszek na cele misyjne.

6. W związku z zagrożeniem zarażenia się koronawirusem w gablocie przed kościołem zostały wywieszone specjalne plakaty z podstawowymi informacjami o tym jak przed nim się ochronić oraz gdzie się zgłosić w razie ewentualnego podejrzenia zakażenia. Można też znaleźć te informacje na stronie internetowej naszej Diecezji: Komunikat przewodniczącego KEP o koronawirusieInformacje dotyczące koronawirusa

7. Do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się :

– Konrad Bugalski – kawaler z parafii tutejszej i Anna Czapka – panna parafii Gródek (diec. Radomska)
Zapowiedź pierwsza
– Marek Olewiecki – kawaler z parafii tutejszej i Paulina Anna Gąsiorowska – panna z parafii tutejszej
Zapowiedź druga
Jeżeli komuś znane byłyby przeszkody uniemożliwiające zawarcie małżeństwa pomiędzy wymienionymi osobami zobowiązany jest do poinformowania o nich miejscowych duszpasterzy. Narzeczonych polecamy modlitwie naszych parafian.