1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na dzieła misyjne.

 2. Nabożeństwa wielkopostne – Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki  o godzinie 17.15, a Gorzkie Żale w niedziele, także o godzinie 17.15.

 3. W sklepiku parafialnym  są już dostępne wielkanocne świece „CARITAS”.

 4. Grupę synodalną młodych zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 18.45 na plebanię.

 5. Studentów i młodzież do 30 r. życia zapraszamy na spotkania w czwartki na godz. 19.00 do salki pod plebanią.

 6.  Kandydaci do bierzmowania z naszej parafii odbędą  specjalnie przygotowane dla nich rekolekcje. Rozpoczną się w piątek o godz. 17.15 Drogą Krzyżową  i zakończą  w sobotę.

 7. W przyszłą niedzielę na godz.16.00 zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.

 8. Zachęcamy do podjęcia niezwykłego wyzwania pójścia na Ekstremalną Drogę Krzyżową. Celem tej ponad 40 kilometrowej wędrówki – w nocy, samotności i milczeniu, jest głębokie przeżycie Spotkania z Bogiem, doświadczenie własnej słabości i chociaż ułamka ciężaru, jaki dźwigał Jezus podczas Swojej Drogi. EDK to ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać przemieniony. Więcej informacji na stronie edk.org.pl  i u ks. Artura.

 9. W piątek przypada 7 rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Pamiętajmy tego dnia szczególnie o modlitwie w Jego intencji.

 10. Zapowiedzi Przedślubne:
  – Patryk Kossowski – kawaler z parafii tutejszej i Sandra Błażejewska – panna z parafii Wniebowzięcia NMP w Głogowie
  – Maciej Sylwester Jamrocha – kawaler z parafii tutejszej i Edyta Agnieszka Grajwoda – panna z parafii tutejszej
  – Konrad Bugalski – kawaler z parafii tutejszej i Anna Czapka – panna parafii Gródek (diec. Radomska)
  Jeżeli znane byłyby komuś przeszkody uniemożliwiające zawarcie związku małżeńskiego pomiędzy w/w osobami zobowiązany jest do poinformowania o tym miejscowych duszpasterzy. Narzeczonych powierzamy modlitwie całej naszej wspólnoty.