1. W środę będziemy przeżywać Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także 28 rocznica erygowania Diecezji Warszawsko-Praskiej.

2. Przypominamy, że do odwołania nieczynna jest kancelaria parafialna. W sprawach bardzo pilnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 609 021 557 lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie.

3. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Można ją nabyć przez Internet, Jest to tak zwane e-wydanie. W naszym tygodniku „Idziemy” czy w tygodnikach „Niedziela” i „Gość Niedzielny” znajdziemy wiele ciekawych artykułów, które mogą być nam pomocne w przeżyciu tego trudnego czasu.

4. Śledźmy bieżące komunikaty władz państwowych i kościelnych. Wszelkie informacje odnośnie funkcjonowania kościoła znajdziemy na stronach internetowych naszej diecezji i parafii. Dostosowywanie się do nich jest wyrazem naszej roztropności i odpowiedzialności za siebie i innych.

5. Apel biskupa Romualda Kamińskiego z 20.03.2020 roku.

6. Komunikat Biskupa Warszawsko-Praskiego z 21 marca 2020 roku

6. Nieustanna modlitwa różańcowa o zatrzymanie epidemii koronawirusa.

7. Listę transmisji Mszy świętych, nabożeństw i rekolekcji można znaleźć m.in. na stronach Konferencji Episkopatu Polski – episkopat.pl