Przypominamy, że wewnątrz kościoła nadal
obowiązuje zasłanianie ust i nosa
oraz zachowanie dystansu społecznego
co najmniej 2 m od innych osób.

1. Dziś gościmy w naszym kościele ks. Romana Kota, z parafii Matki Bożej Pompejańskiej na Żeraniu. W jego imieniu składamy podziękowanie za ofiary składane na dzieło budowy powstającego tam nowego kościoła.

2. Wczoraj pierwsza część dzieci z klas III przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne uroczystości Komunijne odbyły się w małych grupach, tylko dla Dzieci oraz ich najbliższych. Pozostałe Dzieci, przygotowujące się do I Komunii, będą ją przeżywać w podobny sposób w najbliższą sobotę. Spowiedź dla Dzieci i ich rodzin, według ustalonego harmonogramu, będzie w piątek od godz. 17.00.
    Rodziny z Dziećmi pierwszokomunijnymi powierzamy modlitwom wszystkich naszych parafian.

3. We wtorek, 23 czerwca, przypada 15. rocznica święceń Biskupich naszego Pasterza – bpa Romualda Kamińskiego. Dziękując Bogu za Jego posługę wspierajmy ks. Biskupa gorącą modlitwą.

4. W nadchodzącym tygodniu będziemy w liturgii przeżywać:
    – w środę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

5. Zapowiedzi przedślubne
    W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:
    – Kacper Władysław Kostrzewa – kawaler z par. św. Andrzeja Boboli w Warszawie i Aleksandra Paulina Marciniak – panna z par. tut.;
    – Szymon Jarosław Szerewicz – kawaler z par. tut. i Daria Anna Gomółka – panna z par. tut.;
    – Michał Adrian Cabajewski – kawaler z par. tut. i Kinga Klaudia Ciechanowicz – panna z par. Chrystusa Króla w Warszawie;
    Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.