Przypominamy, że wewnątrz kościoła nadal
obowiązuje zasłanianie ust i nosa
oraz zachowanie dystansu społecznego
co najmniej 2 m od innych osób.


 1. Dziś gościmy w naszym kościele ks. Romana Kota, z parafii Matki Bożej Pompejańskiej na Żeraniu. W jego imieniu składamy podziękowanie za ofiary składane na dzieło budowy powstającego tam nowego kościoła.

 2. Wczoraj pierwsza część dzieci z klas III przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Ze względu na bezpieczeństwo sanitarne uroczystości Komunijne odbyły się w małych grupach, tylko dla Dzieci oraz ich najbliższych. Pozostałe Dzieci, przygotowujące się do I Komunii, będą ją przeżywać w podobny sposób w najbliższą sobotę. Spowiedź dla Dzieci i ich rodzin, według ustalonego harmonogramu, będzie w piątek od godz. 17.00.
  Rodziny z Dziećmi pierwszokomunijnymi powierzamy modlitwom wszystkich naszych parafian.


 3. We wtorek, 23 czerwca, przypada 15. rocznica święceń Biskupich naszego Pasterza – bpa Romualda Kamińskiego. Dziękując Bogu za Jego posługę wspierajmy ks. Biskupa gorącą modlitwą.

 4. W nadchodzącym tygodniu będziemy w liturgii przeżywać:
  – w środę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela


 5. Zapowiedzi przedślubne
  W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:
  – Kacper Władysław Kostrzewa – kawaler z par. św. Andrzeja Boboli w Warszawie i Aleksandra Paulina Marciniak – panna z par. tut.;
  – Szymon Jarosław Szerewicz – kawaler z par. tut. i Daria Anna Gomółka – panna z par. tut.;
  – Michał Adrian Cabajewski – kawaler z par. tut. i Kinga Klaudia Ciechanowicz – panna z par. Chrystusa Króla w Warszawie;
  Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.