Przypominamy, że wewnątrz kościoła nadal obowiązuje

zasłanianie ust i nosa

oraz zachowanie dystansu społecznego

co najmniej 2 m od innych osób

1. We wtorek przypadają imieniny Ks. Arcybiskupa Seniora Henryka Hosera. Był wiele lat ordynariuszem naszej diecezji a teraz pełni  posługę Apostolskiego Wizytatora w Medjugorje. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy:
    – w poniedziałek  – Św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
    – w środę – Św. Bonawenturę – Biskupa i Doktora Kościoła
    – w czwartek – Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel

3. Zachęcamy do zapoznawania się z duszpasterskimi propozycjami umieszczonymi na stronie diecezji warszawsko-praskiej. Pomimo wakacyjnego sezonu i stanu epidemii w naszym kraju znajdziemy tam ciekawe propozycje spotkań i wydarzeń religijnych.

4. W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:
    – Artur Mariusz Rybicki – kawaler z parafii tutejszej i Magdalena Sobczyńska panna z par. Św. Feliksa z Kantalicjo w W-wie
    – Jarosław Makary Strupiechowski – kawaler z par. tutejszej i Monika Joanna Gajewska – panna z par. Najczystszego Serca Maryi w W-wie
    – Michał Mateusz Rękas – kawaler z parafii tutejszej i Kinga Krupicz panna z parafii tutejszej
    Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.