1. Dzisiaj o godz. 10.00 zostanie odprawiona   Msza Św.  na  rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Zapraszamy na nią – uczniów, rodziców, dyrekcje, nauczycieli  i  pracowników szkół,  abyśmy mogli wspólnie pomodlić się o Boże Błogosławieństwo w nowym roku pracy.  Dzieciom z klas pierwszych poświęcimy tornistry z przyborami szkolnymi.

2. Także dzisiaj, przed kościołem, zbieramy  do puszek, ofiary na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

Natomiast taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

3. Po przerwie wakacyjnej, wszystkich  ministrantów, zapraszamy na zbiórkę, która odbędzie się w ten wtorek o godz. 17.00

4. W piątek – 11 września na Mszy o godz.18.00 – J. E. Ks. Bp Romuald Kamiński udzieli  Sakramentu Bierzmowania.

Jednocześnie informujemy, że młodzież, począwszy od kl.8 szkoły podstawowej, wzwyż, która pragnie dopiero rozpocząć przygotowanie do   Bierzmowania, proszona jest o zgłaszanie  się do ks. Dariusza.

5. Spotkanie informacyjno-organizacyjne dla rodziców dzieci klas III, ze szkół nr 28, 52 i 398, które w tym roku szkolnym będą (w naszej parafii) przygotowywać się do pierwszej Spowiedzi i Komunii św., odbędzie się w niedzielę, 20 września, po Mszy św. o godz. 10.00. Prosimy o przekazanie tej informacji wszystkim zainteresowanym rodzicom.

6. W nadchodzącym tygodniu w liturgii obchodzimy święta i wspomnienia:

– w poniedziałek – Bł. Ignacego Kłopotowskiego – Prezbitera

– we wtorek – Narodzenie Najświętszej Maryi Panny