1. Dzisiaj na Mszy o godz. 10.00  będziemy się modlić w intencji Ks. Artura, który w najbliższych dniach obchodzi swoje imieniny.

 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Październikowe. W naszym kościele  są odprawiane codziennie o godz. 17.30.
  Przypominamy , że za odmówienie Różańca w: kościele, kaplicy, wspólnocie zakonnej  bądź rodzinie, można otrzymać odpust zupełny. Należy spełnić następujące warunki: pięć tajemnic odmówić w sposób ciągły, oraz  modlitwę połączyć z rozważaniem tajemnic.


 3. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy rezerwacje intencji mszalnych na 2021 rok, a także na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będziemy czytali w czasie nabożeństw w miesiącu listopadzie. Wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę.

 4. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać kolejny tzw. ” Dzień Papieski”. W związku z tym, przed kościołem będą zbierane do puszek ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

 5. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 17.00

 6. Studentów i młodzież pracującą do 30 r. życia zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 19.30.

 7. Młodzież pragnąca zaangażować się w scholce młodzieżowej, zapraszamy na pierwsze spotkanie dzisiaj o godz. 17.00 do salki teatralnej.

 8. W najbliższym tygodniu w liturgii wspominamy:
  – w poniedziałek – Św. Faustynę Kowalską Dziewicę
  – w środę – NMP Różańcową


 9. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:
  Tomasz Jaskólski – kawaler z parafii tutejszej i Agnieszka- Magdalena Chudzik – panna z parafii tutejszej.
  Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić tutejszym duszpasterzom.