1. Ze względu na wprowadzenie kolejnych ograniczeń związanych ze stanem epidemii, od 07.11.2020 r. maksymalna liczba uczestników liturgii to:
    30 osób w kościele „murowanym;
    15 osób w kościele „drewnianym.

2. W środę – 11 listopada, z racji święta – Rocznicy Odzyskania Niepodległości, kancelaria parafialna  będzie nieczynna. Msze święte odprawimy o 7.00 i 18.00.

3. W przyszłą niedzielę ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczona na utrzymanie naszego diecezjalnego Seminarium Duchownego.

4. Przypominamy, że ze względu na panującą sytuację epidemiczną Stolica Apostolska rozszerzyła na cały listopad możliwość uzyskania odpustu zupełnego dla dusz cierpiących w czyśćcu. Należy być w stanie łaski uświęcającej, nawiedzić cmentarz i odmówić modlitwę w intencji zmarłych.

5. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:
    – w poniedziałek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
    – we wtorek – Św. Leona Wielkiego – Papieża  i  Doktora Kościoła
    – w środę –  Św. Marcina z Tours – Biskupa
    – w czwartek – Św. Jozafata – Biskupa i Męczennika
    – w piątek  – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski