1. Dzisiaj obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Dlatego przed kościołem  zbieramy  do puszek ofiary na ten cel.

2. Msze Święte Roratnie, odprawiamy w dni powszednie adwentu (również w soboty) o godzinie 7.00. Przypominamy, że w naszym kościele obowiązuje limit 30 osób uczestniczących w liturgii.
    Rodziny z dziećmi, zwłaszcza przygotowującymi się do I Komunii św., zachęcamy do udziału w Roratach on-line pod hasłem „Cud nad cudami”, mających przybliżyć tajemnicę Mszy św., przygotowanych przez redakcję Małego Gościa Niedzielnego. Transmisje rorat i więcej informacji na stronie roraty.malygosc.pl

3. Do puszki Caritas znajdującej się przy ołtarzu Miłosierdzia możemy składać ofiary na pomoc dla uboższych  z naszej parafii. Świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – możemy nabywać w naszym sklepiku parafialnym. Są także dostępne opłatki na stół wigilijny oraz sianko.

4. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące liturgiczne wspomnienia:
    – w poniedziałek – Św. Ambrożego – Biskupa i Doktora Kościoła
    – we wtorek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny