1. Z racji obchodzonej w czwartek Wigilii Narodzenia Pańskiego wyjątkowo nie będzie wieczornej Mszy Św. o godz. 18.00.

2. W piątek – 25 grudnia, będziemy przeżywać Uroczystość Narodzenia Pańskiego.  Ze względu na stan pandemii i ograniczoną do 30 osób liczbę uczestników liturgii w naszym kościele, w tym roku wyjątkowo, Pasterkę odprawimy dwukrotnie: o godz.22.00 (zapraszamy zwłaszcza osoby starsze) oraz tradycyjnie o godz. 0.00 (o północy).
    Taca z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
    Kolejne Msze Święte zostaną odprawione w porządku niedzielnym, ale od godziny 8.30. Nie będzie Mszy o godzinie 7.00.
    Z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W drugi dzień Świąt – 26 grudnia, obchodzimy Święto Św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte odprawimy w porządku niedzielnym, również o godzinie 7.00.
    Taca z drugiego dnia świąt zostanie przeznaczona na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.

4. W naszym sklepiku parafialnym możemy jeszcze nabyć Świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom oraz opłatki na stół wigilijny i sianko.