1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte zostaną odprawione w porządku niedzielnym, ale od godziny 8.30. Nie będzie Mszy o godzinie 7.00. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na Fundusz Obrony Życia.

  2. Jutro obchodzimy święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze święte odprawimy w porządku niedzielnym. Taca z drugiego dnia świąt jest przeznaczona na budowę nowych kościołów w naszej diecezji.

  3. Najbliższa niedziela jest Niedzielą Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

  4. Okres Bożego Narodzenia, w naszej chrześcijańskiej tradycji, jest czasem duszpasterskich odwiedzin naszych wiernych w ich domach. W tym roku, ze względu na stan pandemii, jest to niemożliwe do zrealizowania w tradycyjny sposób. Dlatego proponujemy inną formę naszej wspólnej modlitwy w intencji waszych rodzin.
    Począwszy od poniedziałku – 4 stycznia – w kolejne dni, mieszkańców poszczególnych ulic, pragniemy zaprosić do naszej świątyni, na Mszę Świętą odprawioną w danym dniu o godz.19.00, specjalnie dla Was i w Waszych intencjach.
    W ten sposób będziemy mogli się spotkać i pomodlić w Waszej intencji i udzielić błogosławieństwa u progu nowego roku. Po powrocie do domu sami będziecie mogli poświęcić Wasze mieszkania korzystając z przygotowanych tekstów.
    Porządek, tej tzw. ”Kolędy”, będzie podawany w ogłoszeniach parafialnych, wywieszony w gablocie przed kościołem i zamieszczony na naszej stronie internetowej.