1. W najbliższą środę – 6 stycznia – będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte zostaną odprawione w porządku niedzielnym. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej z nich. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Misje.

 2. W czwartek – z racji pierwszego czwartku miesiąca – o godz.17.30 odprawimy Nabożeństwo – „Godzina Święta”. O 18.00 odprawimy Mszę św. o nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.

 3. Następna niedziela to już Święto Chrztu Pańskiego kończące liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

 4. Tak jak już zapowiadaliśmy, w tym roku ze względu na panującą pandemię nie możemy Was odwiedzić w Waszych domach podczas tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. Natomiast, w to miejsce pragniemy zaproponować inna formę tej tzw. KOLĘDY.
  Począwszy od poniedziałku – 4 stycznia – w kolejne dni miesiąca zapraszamy do naszej świątyni mieszkańców poszczególnych ulic, na Mszę Świętą odprawioną o godz.19.00, specjalnie dla Was i w Waszych intencjach. W ten sposób będziemy mogli się spotkać, pomodlić wspólnie i udzielić błogosławieństwa u progu nowego roku. Po powrocie do domu sami poświęcicie Wasze mieszkania korzystając z przygotowanych tekstów.
  W tym tygodniu na Mszę o godz.19.00 zapraszamy mieszkańców następujących ulic:
  w poniedziałek 4.01 – Św. Wincentego;
  we wtorek 5.01 – Biruty, Rogowska, Horodelska, Lidzka, Pińska, Cmentarna, Św. Cecylii, Rzeszowska, Podobna;
  środa 6.01 – święto Trzech Króli
  w czwartek 7.01 – Kołowa, Obwodowa, Olgierda 44;
  w piątek 8.01 – Gościeradowska;


Porządek całej KOLĘDY został umieszczony na tablicy ogłoszeń przed kościołem oraz na stronie internetowej naszej parafii.