1. Dzisiejsze Święto kończy oficjalny czas Bożego Narodzenia w liturgii. Jednak zwyczajowo przedłużamy go do 2 lutego, czyli do Święta Ofiarowania Pańskiego.

2. W tym roku ze względu na panującą pandemię zamiast tradycyjnej wizyty duszpasterskiej zwanej „KOLĘDĄ” zapraszamy do naszej świątyni na godz.19.00  mieszkańców  ulic:
    w  poniedziałek 11.01 Złotopolska  2, 5, 7, 10, 11;
    we  wtorek 12.01 Złotopolska 13, 15;
    w  środę 13.01 Chyrowska, Motycka, Lusińska, Gilarska;
    w  czwartek 14.01 Dalanowska;
    w  piątek 15.01 Borzymowska;
    Specjalnie dla Was i w Waszych intencjach będzie sprawowana Msza Święta. W ten sposób będziemy mogli się  wspólnie pomodlić i udzielić błogosławieństwa u progu nowego roku. Po powrocie do domu sami  poświęcicie  Wasze mieszkania korzystając z przygotowanych tekstów.
    We wtorek i środę Mszę odprawią księża z kościoła „drewnianego”, którzy również posługują w naszej parafii.