1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy  do puszek ofiary  na dzieła misyjne.

2. W tym tygodniu  obchodzimy pierwsze dni miesiąca marca:
    – w  poniedziałek  o godz. 18.00, odprawimy Mszę Św. zbiorową w intencji naszych zmarłych.
    –  w czwartek  zapraszamy na  godz.17.30 na nabożeństwo „Godzina Święta”.
    –  w piątek  będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi od godz. 17.30.
    –  w sobotę na Mszę Św. na godz.8.00 zapraszamy Kółka Różańcowe. Po Mszy do godz.10.00 będzie Adoracja Przenajświętszego sakramentu

3. Nabożeństwa wielkopostne – Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godzinie 17.15, a Gorzkie Żale w niedziele, także o godzinie 17.15.

4. W najbliższy czwartek przeżywać będziemy wspomnienie Św. Kazimierza, Królewicza. Jest to także 39 rocznica święceń biskupich i dzień imienin Biskupa Seniora Kazimierza Romaniuka.

5. Studentów i młodzież zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 19.30 do domu parafialnego. Spotkanie odbędzie się w trybie hybrydowym. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do ks. Dariusza.

6. Zapowiedzi Przedślubne: Paweł Romanowski, kawaler, par. tut i Alicja Braciszewska, panna par. tut.
    Jeżeli znane byłyby komuś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy w/w osobami zobowiązany jest do poinformowania o tym miejscowych duszpasterzy.