1. Nabożeństwa wielkopostne – Drogę Krzyżową odprawiamy w piątki o godzinie 17.15, a Gorzkie Żale w niedziele, także o godzinie 17.15.

  2. W sklepiku parafialnym są do nabycia świece „CARITAS” na stół wielkanocny oraz karty świąteczne.

  3. Studentów i młodzież zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 19.30 do domu parafialnego. Spotkanie odbędzie się w trybie hybrydowym. Chętnych prosimy o zgłoszenie się do ks. Dariusza.

  4. W sobotę – 13 marca – przypada 8. rocznica wyboru Papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Ojca Świętego w naszych modlitwach nieustannie polecajmy Panu Bogu.

  5. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy do kościoła na  Mszę Św. i spotkanie  formacyjne w przyszłą niedzielę -14 marca na godz. 15.30.

  6. Ten rok jest poświęcony Św. Józefowi. W piątek – 19 marca – będziemy przeżywać Jego Uroczyste wspomnienie. Pragniemy przygotować się do tego wydarzenia poprzez odprawienie Nowenny do św. Józefa. Rozpocznie się ona w najbliższą środę. Na zakończenie Mszy wieczornej o godz.18.00 będziemy odmawiać specjalną  modlitwę na każdy dzień i Litanię do Św. Józefa. W kruchcie kościoła są rozłożone foldery z modlitwami do Św. Józefa.