1. W sklepiku parafialnym są do nabycia świece „CARITAS” na stół wielkanocny oraz karty świąteczne.

 2. Studentów i młodzież zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 19.30 do domu parafialnego.

 3. Od ubiegłej środy, poprzez odmawianie Nowenny, przygotowujemy się do przeżycia Uroczystości Św. Józefa. Będziemy ją obchodzić w najbliższy piątek – 19 marca.
  Uroczystość ta rozpocznie Rok Rodziny, ustanowiony przez papieża Franciszka. Zwieńczeniem Roku Rodziny będzie X Światowe Spotkanie Rodzin w Rzymie w czerwcu 2022.
  Każdego 19 dnia miesiąca, począwszy od marca  b.r.  a skończywszy na czerwcu  2022,  nasi księża biskupi  będą w poszczególnych parafiach  naszej diecezji przewodniczyć modlitwom w intencji naszych rodzin. Lista kościołów, w których będą odbywać się te wydarzenia, jest podana na stronie internetowej naszej diecezji.


 4. 19 marca przypada również 16. rocznica święceń biskupich Arcybiskupa Seniora Henryka Hosera. Pamiętajmy o modlitwie w Jego intencji.

 5. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post i można spożywać pokarmy mięsne.

 6. W przyszłą niedzielę rozpoczną się coroczne Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Mariusz Czyżewski – proboszcz parafii M.B. Królowej Polskich Męczenników w Warszawie oraz Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii naszej Diecezji. Nauki będą głoszone na wszystkich Mszach w niedzielę oraz w poniedziałek, wtorek i środę na Mszach o godz. 7, 18 i 19.30.
  Msze niedzielne z naukami rekolekcyjnymi o godz. 10.00 (dla dzieci) i o 11.30 oraz w poniedziałek, wtorek i środę o 7.00 i 18.00 będą też transmitowane na żywo na kanale naszej parafii w serwisie YouTube.
  Od dzisiaj także w każdą niedziele Msza św. o 11.30 będzie transmitowana.