1. Dzisiaj zaczynają się doroczne Rekolekcje Wielkopostne. Prowadzi je ks. Mariusz Czyżewski – proboszcz parafii M.B. Królowej Polskich Męczenników w Warszawie oraz Dyrektor Wydziału Katechetycznego Kurii naszej Diecezji.
    Nauki będą głoszone na wszystkich Mszach w niedzielę oraz w poniedziałek, wtorek i środę na Mszach o godz. 7, 18 i 19.30.
    Podczas wszystkich Mszy Świętych Rekolekcyjnych będzie możliwość przystąpienia do spowiedzi. Zachęcamy, by nie odkładać sakramentu pokuty na ostatnią chwilę przed świętami.
    Msze niedzielne z naukami rekolekcyjnymi o godz. 10.00 (dla dzieci) i o 11.30  oraz w poniedziałek, wtorek i środę o 7.00 i 18.00 będą też transmitowane na żywo na kanale naszej parafii w serwisie YouTube.

2. Następna niedziela, to już Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień.

3.  W najbliższy czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte odprawimy o 7.00 i 18.00.
    Jest to także 29 rocznica erygowania Diecezji Warszawsko-Praskiej.

4. W sklepiku parafialnym są do nabycia świece „Caritas” na stół wielkanocny oraz karty świąteczne.
  5. W związku z zaostrzeniem ograniczeń pandemicznych przypominamy, że maksymalna liczba uczestników liturgii to:
    30 osób w kościele „murowanym”;
    15 osób w kościele „drewnianym”.
    Pamiętajmy także o maseczkach, dezynfekcji rąk zachowywaniu dystansu społecznego.