1. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania odbędzie się po dzisiejszej Mszy Św. wieczornej.

2. W najbliższy piątek (23.04) obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha – Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Z racji Uroczystości tego dnia nie obowiązuje post.
    Jest to także dzień imienin ks. Proboszcza i ks. Wojciecha. Dziękując Panu Bogu za  posługę czcigodnych solenizantów, pamiętajmy o nich w gorącej modlitwie.

3. Ze względu na obowiązujące obostrzenia i fakt, że część osób uczestniczy we Mszy Św. stojąc na zewnątrz kościoła, brama wjazdowa na plac przed kościołem będzie zamknięta w niedziele do godz.14.00.

4. Zapowiedzi przedślubne: W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński
    Przemysław Gorczyca – kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Radzio – panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
    Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.