1. W ubiegły piątek(23.04) obchodziliśmy Uroczystość św. Wojciecha – Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski.
  Był to także dzień imienin ks. Proboszcza i ks. Wojciecha. Msza Św. w intencji solenizantów zostanie odprawiona dzisiaj o godz. 10.00.


 2. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca maja. O godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Kół Żywego Różańca i będzie możliwość Adoracji Przenajświętszego Sakramentu do godz. 10.00.

 3. Nabożeństwa Majowe, będziemy odprawiać w naszym kościele w niedziele, święta i dni powszednie po Mszy Św. wieczornej.

 4. Rodziców dzieci, które będą w tym roku przeżywać Rocznicę I Komunii św. prosimy o kontakt z katechetami w Szkole nr 28 i 398 lub z ks. Arturem przez formularz kontaktowy naszej strony internetowej.

 5. W tym tygodniu, w czwartek wspominamy Św. Katarzynę Sieneńską – Dziewicę i Doktora Kościoła, Patronkę Europy.

 6. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE – W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:
  – Wojciech Zdzisław Więcław – stanu wolnego z parafii tutejszej i Elżbieta Chochlewicz – stanu wolnego z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
  – Kamil Smoliński – kawaler z parafii tutejszej i Magdalena Agata Orzechowska – panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
   – Maciej Sylwester Jamrocha – kawaler z parafii tutejszej i Edyta Agnieszka Grajwoda – panna z parafii tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
  – Przemysław Gorczyca – kawaler z parafii tutejszej i Klaudia Radzio – panna z parafii tutejszej. Zapowiedź druga.
  Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.