1. W sobotę, 15 maja, druga grupa dzieci z klas III przystąpi do Pierwszej Komunii Świętej. Pierwsza Komunia odbędzie się w małych grupach, tylko dla Dzieci oraz ich najbliższych. Spowiedź dla Dzieci i ich rodzin, według ustalonego harmonogramu, będzie w piątek od godz. 17.00.
    Pozostałe Dzieci, które przygotowują się do I Komunii, będą ją przeżywać w sobotę 29 majaTego dnia także dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I komunii Świętej będą świętować Rocznicę tej uroczystości.
    Rodziców dzieci rocznicowych zapraszamy na spotkanie do kościoła we wtorek na godz.19.00.

2. W tym tygodniu, w piątek – 14 maja, będziemy obchodzić Święto Św. Macieja Apostoła.

3. Przyszła niedziela to już Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zbliża się powoli do końca Okres Wielkanocny, a zatem także czas spowiedzi  i  komunii św. wielkanocnej.

4. W najbliższy piątek rozpoczniemy Nowennę Do Ducha Świętego przygotowującą  nas do Niedzieli Zesłania Ducha Świętego, która w tym roku wypada 23 maja.

5. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE. W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:
    * Piotr Siemieniako – kawaler z parafii tutejszej i Weronika Krapacz – panna z parafii Chrystusa Króla.
    Zapowiedź druga