1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Przygotowujemy się do niej przez odmawianie Nowenny Do Ducha Świętego. Jest ona połączoną z nabożeństwem majowym odprawianym codziennie po wieczornej Mszy Świętej. Kończy się także okres Komunii Świętej Wielkanocnej.

2. Spotkanie dla Kandydatów do Bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy Św. wieczornej.

3. Studentów i młodzież zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 19.30

4. Jutro, w poniedziałek – 17 maja, przypada Uroczystość Św. Andrzeja Boboli – Prezbitera i Męczennika, Patrona Polski i Metropolii Warszawskiej.

5. Do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego przygotowują się: – Dariusz Paweł Bociarski – kawaler z par. Zesłania Ducha Św. w Starej Iwicznej i Kinga Mariola Migdalska – panna z par. tutejszej. Zapowiedź pierwsza.
    Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić tutejszym duszpasterzom.