1. W piątek grupa dzieci z naszej parafii wyjechała na letni wypoczynek. Życzymy im dużo radości, pogody ducha i jak najpiękniejszych wrażeń ze wspólnie spędzonego czasu.

2. W środę przypadają imieniny Ks. Arcybiskupa Seniora Henryka Hosera. Był wiele lat ordynariuszem naszej diecezji a teraz pełni posługę Apostolskiego Wizytatora w Medjugorje. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Pasterzu i wszystkich solenizantach.

3. W liturgii Kościoła w tym tygodniu w liturgii wspominamy:
    – w poniedziałek – Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu – Biskupa i Męczennika;
    – we wtorek – Św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta;
    – w czwartek – Św. Bonawenturę – Biskupa i Doktora Kościoła;
    – w piątek – Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel.

4. Zapowiedzi Przedślubne. W najbliższym czasie mają zamiar zawrzeć związek małżeński:
    – Tomasz Malski – kaw. z par. tut. i Joanna Groblińska – panna z par. tut.; Zapowiedź pierwsza.
    – Grzegorz Mańturzyk – kaw. z par. Św, Trójcy w Chynowie i Marta Rydzewska – panna z par. tut.; Zapowiedź pierwsza.
    – Mateusz Biegajło – kaw. z par. tut. i Sylwia Toczyńska – panna z par. tut.; Zapowiedź druga.
    – Patryk Kossowski – kaw. z par. tut. i Sandra Ewa Błażejewska – panna z par. tut.; Zapowiedź druga.
    Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.