1.Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. wieczornej w Sali Teatralnej.


2.Ministrantów, zapraszamy na zbiórkę, która odbędzie się we wtorek o godz. 17.00. Czekamy także na nowych chętnych, którzy pragnęliby służyć przy ołtarzu. Zgłaszać się można także po Mszy Św. w zakrystii.


3.W sobotę – 18.09 o godz. 14.00 będzie zorganizowany Grill dla wspólnot parafialnych – scholki dziecięcej, bielanek i ministrantów. Zapraszamy na niego dzieci i młodzież wraz z rodzinami.


4. Po długiej przerwie postanowiliśmy reaktywować Scholkę Dziecięcą , która przez kilka lat, do wybuchu pandemii, ubogacała liturgię Mszy Św.o godz. 10.00 w niedziele.
Członków Chóru Dziecięcego prosimy o przybycie na próbę w przyszłą niedzielę na godz. 9.15 do Sali Teatralnej.


5.Rodziny pragnące pogłębić życie duchowe zapraszamy na spotkanie Kręgu Domowego Kościoła w dniu 19.09. o godz. 15.00 do salki na plebanii. Bliższe informacje można uzyskać u ks. Dariusza.


6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Romana Kota z par. M.B. Pompejańskiej na Żeraniu. Ofiary które złożymy na tacę będą przeznaczone na budowę powstającego tam nowego kościoła. 


7. W liturgii w tym tygodniu będziemy wspominać:

– w poniedziałek – Ś. Jana Chryzostoma – Biskupa i Doktora Kościoła
– we wtorek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
– w środę – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
– w czwartek – Świętych Męczenników Korneliusza , Papieża i Cypriana Biskupa
– w piątek – Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
– w sobotę – Św. Stanisława Kostki, zakonnika , Patrona Polski


ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Rafał Krzysztof Sajecki – kaw. z par. tut.
Zuzanna Karolak – panna z par. tut.
Zapowiedz druga

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.