1. W przyszłą niedzielę – 26 września, będziemy przeżywać odpust, z racji przypadającego (27 września) wspomnienia patrona naszej parafii – Świętego Wincentego a Paulo. Suma odpustowa połączona z procesją zostanie odprawiona o godzinie 13.00.

2.W związku z przygotowaniami do odpustu zapraszamy na tak zwane Nabożeństwo 40-godzinne – w czwartek, piątek i sobotę.

Modlitwy rozpoczniemy o godzinie 15.00 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i Koronką do Miłosierdzia Bożego. O godzinie 17.30 odmówimy odpowiednią część Różańca Świętego i zakończymy adorację Mszą świętą.

3.Spotkanie Kręgu Domowego Kościoła odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00 w salce na plebanii.

4.W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać :

– w poniedziałek – Świętych Męczenników Andrzeja Kim Teagon-Prezbitera

oraz Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

– we wtorek – Św. Mateusza – Apostoła i Ewangelistę

– w środę – rocznicę poświęcenia naszego kościoła

– w czwartek  – Św. o. Pio z Pietrelciny – Prezbitera

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Wojciech Jan Smuga – kaw. z par tut.

Sara Donata Żywiołowska – panna z par. Podwyższenia Krzyża Św. w Łodzi

Zapowiedż pierwsza

Jeśli istnieją jakieś przeszkody do zawarcia związku małżeńskiego pomiędzy wymienionymi narzeczonymi, należy je przedstawić miejscowym duszpasterzom.