1.W związku z przypadającym dzisiaj tzw. „Dniem Papieskim„, przed kościołem są zbierane do puszek ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

2.W zakrystii i kancelarii przyjmujemy rezerwacje intencji mszalnych na rok 2022 oraz na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych.

–  wypominki jednorazowe będziemy czytali w czasie nabożeństw w miesiącu listopadzie.

wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę.

3.Chętnych chłopców, którzy pragną być ministrantami i służyć Panu Bogu przy ołtarzu, zapraszamy na zbiórkę we wtorek na godz. 17.00.

4.Studentów i młodzież zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 19.30.

5.Spotkanie dla Małżeństw należących do Domowego Kościoła odbędzie się w przyszłą niedzielę, o godz. 15.00, w salce na plebanii.

6.Dzieci z klas III ze S.P. nr 28, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii Świętej zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Św. i spotkanie w przyszłą niedzielę – 17 pażdziernika na godz. 16.00 do kościoła.

7.W najbliższym tygodniu przeżywamy następujące obchody liturgiczne:

W środę – Bł. Honorata Koźmińskiego – Prezbitera

w  piątek – Św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła;