1. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będziemy czytali w czasie nabożeństw w miesiącu listopadzie. Wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, naprzemiennie co drugą niedzielę
  2. Dzieci z klas III ze S.P. nr 28, które rozpoczęły przygotowanie do I Komunii świętej zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Św. i spotkanie dziś na godz. 16:00, natomiast ze szkół nr 398 i 52 w przyszłą niedzielę – 24 października na godz. 16:00.
  3. Małżeństwa pragnące poznawać Ducha Domowego Kościoła, zapraszamy na spotkanie dzisiaj na godz. 15.00 do salki na plebanii.
  4. Studentów i młodzież zapraszamy na spotkanie we wtorek na godz. 19.30 do salki na plebanii.
  5. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na misje.
  6. W najbliższym tygodniu przeżywamy następujące obchody liturgiczne:

 – w poniedziałek – Św. Łukasza – Ewangelisty

– w środę – Św. Jana Kantego – Prezbitera

– w piątek  – Św. Jana Pawła II – Papieża