1. Dzieci z klas III ze S.P. nr 398 i 52, które rozpoczęły przygotowanie do  I Komunii świętej zapraszamy wraz z rodzicami na Mszę Św. i spotkanie dziś na godz. 16:00.

  2. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych.

– wypominki jednorazowe ( listopadowe) będziemy czytali w dni powszednie w czasie nabożeństw  w   listopadzie o godz. 17.30.

– wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę, poczynając od pierwszej niedzieli listopada.

W sobotę – 30 pażdziernika, w niedzielę – 31 pażdziernika  i w poniedziałek – 1 listopada będziemy mogli zgłaszać zmarłych do wypominków listopadowych także klerykom z seminarium duchownego, którzy będą rozlokowani na terenie cmentarza.


3. Od najbliższej środy (27.10) do następnego wtorku (2.11), obowiązuje całkowity, dotyczący także osób niepełnosprawnych, zakaz wjazdu samochodów na teren cmentarza, ze względu na ogromną liczbę ludzi odwiedzających groby.


4 . W sobotę , niedzielę i poniedziałek  świąteczny   będzie możliwość nabycia zniczy przed kościołem .Dochód ze sprzedaży  , jak co roku ,jlest przeznaczony na wyjazd     wakacyjny dla służby liturgicznej ołtarza , chórku i  bielanek .


5. W Czwartek ,  w kalendarzu liturgicznym będziemy wspominać Św. Apostołów – Szymona i Judę Tadeusza.