1. W czwartek – 11 listopada – przeżywać będziemy 103 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msze Św. w naszym kościele będą odprawione  o godz. 7.00 i 18.00.

1. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną, Stolica Apostolska, tak jak w ubiegłym roku, rozszerzyła na cały listopad możliwość uzyskania odpustu zupełnego dla dusz cierpiących w czyśćcu.Należy być w stanie łaski uświęcającej, nawiedzić cmentarz i odmówić modlitwę w intencji zmarłych.

1. W przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane do puszek ofiary z okazji dnia solidarności z kościołem prześladowanym.

1. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w przyszła niedzielę po Mszy św. wieczornej w Sali Teatralnej.

1. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia :

– we wtorek – Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej(Tego dnia udziela się odpustu zupełnego tym, którzy nawiedzą katedrę lub konkatedrę i odmówią tam Ojcze Nasz i Wierzę w Boga)

– w środę – Św. Leona Wielkiego – Papieża  i  Doktora Kościoła

– w czwartek –  Św. Marcina z Tours, Biskupa

– w piątek – Św. Jozafata – Biskupa i Męczennika

– w sobotę  – Św. Benedykta , Jana , Mateusza , Izaaka i Krystyna – pierwszych męczenników Polski