1. Dzisiaj jest I Niedziela Adwentu, czyli początek nowego roku liturgicznego. Msze Święte Roratnie, odprawiamy w dni powszednie adwentu o godzinie 7.00, po niej dla dzieci będzie małe co nieco.

 2. I Niedzielą Adwentu, rozpoczynamy nowy rok duszpasterski z hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy”. Tematem przewodnim tego roku jest refleksja nad Kościołem, jego misją oraz umocnienie wiary w Kościół jako wspólnotę wierzących, kroczących razem do domu Ojca. Z tego powodu na koniec każdej Mszy Św. niedzielnej przez cały rok będzie krótka katecheza o Kościele. https://diecezja.waw.pl/wp-content/uploads/2022/10/1_20221127.pdf

 3. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca grudnia.
  – w czwartek o godz.17.30 odprawimy Nabożeństwo „Godzina Święta” a o godz. 18.00 Mszę św. w intencji Powołań Kapłańskich i Zakonnych
  – w piątek od godz.17.15 – możliwość spowiedzi
  – w sobotę o godz. 8.00 – Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.10.00.   

 1. Parafia organizuje wspólny wyjazd w dn. 11.12 na godz. 15.00 do Seminarium Duchownego na sztukę pt. „Pinokio”. Chętnych na wyjazd zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

 2. Za tydzień obchodzimy Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi Na Wschodzie. Dlatego przed kościołem będziemy zbierali do puszek ofiary na ten cel.

 3. Świece Caritas – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – możemy nabywać w naszym sklepiku parafialnym. Są także dostępne opłatki na stół wigilijny oraz sianko.

 4. Rodziców, którzy chcą ochrzcić swoje dzieci oraz chrzestnych zapraszamy na katechezę przed chrztem w pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej do salki teatralnej.

 5. W tym tygodniu będziemy obchodzić następujące wspomnienia i święta:
  – w środę- Św. Andrzeja – Apostoła
  – w sobotę – Św. Franciszka Ksawerego – Prezbitera