1. Dzisiaj obchodzimy Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, dlatego przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na ten cel.

  2. Jutro w pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. za zmarłych. Możemy zgłaszać naszych bliskich zmarłych w zakrystii.

  3. Studentów oraz młodzież zapraszamy w środę o godz. 19:00 na spotkanie formacyjne.
  4. Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. zapraszamy na Eucharystię z wręczeniem medalików w czwartek – 8 grudnia – o godz. 18:00.

  5. Parafia organizuje wspólny wyjazd 11 grudnia o godz. 14:00 do Seminarium Duchownego na sztukę pt. „Pinokio”. Chętnych na wyjazd zapraszamy do zakrystii i kancelarii. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

  6. Świece Caritas Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom – możemy nabywać w naszym sklepiku parafialnym. Są także opłatki na stół wigilijny i sianko.

  7. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z akcji Wirtualna Choinka, w której możemy zakupić prezent dla dzieci z biedniejszych rodzin lub węgiel, aby było im cieplej w Święta. Podpisane prezenty można dostarczać do zakrystii lub kancelarii, a najlepiej do ks. Kamila do 16 grudnia. Szczegóły na: https://www.wirtualnachoinka.pl.

  8. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Poprowadzi je ks. Jacek Kołbuk – wikariusz naszej parafii.

  9. Link do katechezy na dziś: https://diecezja.waw.pl/wp-content/uploads/2022/10/2_20221203.pdf

  10. W najbliższym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia:

– we wtorek – Św. Mikołaja, biskupa

– w środę – Św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła

– w czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

– w sobotę – Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej