1. Dzisiaj przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Po Mszy Św. o godz. 18:00 zostanie odprawione nabożeństwo dziękczynne za przeżyty rok. Można będzie uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „Ciebie Boga Wysławiamy”.

2. Jutro – 1 stycznia, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Msze Święte odprawimy w porządku niedzielnym. W tym dniu mamy obowiązek uczestnictwa we Mszy Św.

3. Opłatek dla wszystkich grup i wspólnot z naszej parafii odbędzie się w piątek – 5 stycznia po Mszy św. wieczornej w salce teatralnej. Zapraszamy służbę liturgiczną, bielanki, scholkę, grupę studencką, chór, Żywy Różaniec, Rodziny Szensztackie, Domowy Kościół, Radę Parafialną. Tego dnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4. W najbliższą sobotę – 6 stycznia – będziemy obchodzić Uroczystość Objawienia Pańskiego.Msze Święte zostaną odprawione w porządku niedzielnym. Poświęcenie kredy i kadzidła na każdej z nich. Taca z tego dnia jest przeznaczona na Misje.

5. W tym tygodniu obchodzimy pierwsze dni miesiąca stycznia:

w czwartek zapraszamy na  godz. 17:30 na nabożeństwo „Godzina Święta”.

– w piątek spowiadamy od godz. 17:15. Katecheza chrzcielna po Mszy Św. wieczornej ok. godz. 18:40.

–  w sobotę nabożeństwo odbędzie się po Mszy Św. o godz. 18:00.

1. Następna niedziela to już Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie kolędy będziemy śpiewali do 2 lutego.

2. W najbliższym tygodniu w kalendarzu liturgicznym obchodzimy:
  • we wtorek – wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła