1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary do puszek na chorych objętych opieką CARITAS naszej diecezji.
  2. Prosimy o przynoszenie do kościoła palemek z Niedzieli Palmowej. Zostaną spalone i popiołem z nich będziemy posypywani na rozpoczęcie Wielkiego Postu w Środę Popielcową.
  3. Ponawiamy prośbę o 1% podatku dla naszego parafianina będącego od roku czasu w śpiączce. Szczegółowe informacje zostały umieszczone w gablocie przed kościołem. Za pozytywną reakcję w imieniu zainteresowanych składamy serdeczne – Bóg Zapłać.
  4. W sobotę przypada święto Katedry Św. Piotra , Apostoła. Tego dnia jest możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Należy nawiedzić katedrę lub konkatedrę i odmówić Ojcze  Nasz i Wierzę W Boga.