List biskupa Romualda Kamińskiego
z apelem o modlitwę,
za wstawiennictwem św. Jana Pawła II,
w intencji życia dzieci nienarodzonych.

1. W związku z przypadającym dzisiaj tzw. „Dniem Papieskim”, przed kościołem są zbierane do puszek ofiary na stypendia dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.

2. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę zostaną przeznaczone na misje.

3. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy rezerwacje intencji mszalnych na rok 2021 oraz na modlitwę wypominkową za naszych zmarłych. Wypominki jednorazowe będziemy czytali w czasie nabożeństw w miesiącu listopadzie. Wypominki roczne natomiast, przez cały rok po Mszach Świętych niedzielnych, co drugą niedzielę.

4. Młodzież pragnącą zaangażować się w scholce młodzieżowej, zapraszamy dzisiaj na godz. 19.00 do Sali Teatralnej.

5. Studentów i młodzież pracującą do 30 r. życia zapraszamy na spotkanie w środę na godz. 19.30.

6. Małżeństwa zainteresowane wspólnotą Domowego Kościoła zapraszamy w przyszłą niedzielę, na godz. 15.00, do salki na plebanii.

7. Mszę Św. dla Rodzin z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej odprawimy w przyszłą niedzielę, 18 października, o godz. 16.00.
    Spotkanie formacyjne dla Rodziców i Dzieci ze szkoły nr 28 będzie o godz. 15.30 (przed Mszą św.) a dla grupy ze szkół nr 52 i 398 po Mszy świętej.

8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę (18 października), po Mszy św. wieczornej w Sali Teatralnej.

9. W najbliższym tygodniu przeżywamy następujące obchody liturgiczne:
    we wtorek – Bł. Honorata Koźmińskiego – Prezbitera;
    w czwartek- Św. Teresy od Jezusa, Dziewicy i Doktora Kościoła;